מאמרים

שולחן כתיבה כהכנה לכיתה א

כותרת:
שולחן כתיבה כהכנה לכיתה א'
תיאור:
מדריך לבחירת שולחן כתיבה לחדר ילדים לקראת כיתה א'. איך בוחרים שולחן כתיבה לבית הספר. טיפים חשובים.

חדרי ילדים הם חללים דינאמיים בעלי עיצוב המשתנה עם גדילת הילד וניתן לעצב אותם כל פעם מחדש בהתאם לצרכיו האינדיווידואליים והתפתחותו של הילד.
לקראת פתיחת שנת הלימודים, כחלק מההכנות הקדחתניות לכיתה א', מומלץ ליצור עבור הילד מרחב נעים וסביבת לימודית נוחה.
חדרי ילדים מודולאריים מאפשרים לכם לשמור על הקו העיצובי שכולל הקפדה על בחירת ריהוט בריא, עשוי מחומרים טבעיים וידידותיים לסביבה, ובהתאמה אישית לצרכיו האינדיווידואליים של כל ילד, להוסיף לחדר מבחר פתרונות אחסון וריהוט פונקציונאלי כגון שולחן כתיבה, כסא, מידוף, ארונות, גופי תאורה ועוד.

שולחן כתיבה – דברים שחשוב לקחת בחשבון

שולחן כתיבה הינו שחקן מרכזי בחדריהם של ילדי בית הספר. הם אלה שמגדירים בחדר את פינת הלימוד ולכן, חשוב מאוד בעת בחירת שולחן כתיבה לחדרי ילדים יש לשים דגש על איכות, נוחות וכמובן, התאמה אישית לילד. לפניכם מספר טיפים לבחירת שולחן כתיבה והתאמתו לחדרי ילדים:
האיכות קובעת: חשוב מאוד לבחור שולחן כתיבה איכותי, עשוי מעץ מלא ובעל צבעים על בסיס מים ומינרלים, נטולי תרכובות כימיות, ידידותיים לסביבה וטובים לבריאות הילד, בייחוד שהילד עומד לבלות זמן רב בפינת הלימוד. שולחנות כתיבה איכותיים ברמת גימור גבוהה שומרים גם על עמידות לאורך זמן, כך שהמוצר נשאר עם הילד לאורך שנות לימודיו.
נקודה נוספת למחשבה: אם תקנו מראש שולחנות כתיבה איכותיים לא תצטרכו לדאוג לגבי שריטות וכתמים, כיוון ששולחנות איכותיים קל לנקות והם מבטיחים לכם איכות גבוהה לאורך זמן. בכל מקרה, תמיד ניתן להוסיף זכוכית מעל הפלטה שתגן על השולחן וחשוב שצבע הפלטה יהיה בהיר, כיוון שגוון בהיר עוזר למיקוד הראייה.
גודל השולחן: אל תגיעו למעמד המכירה לרכישת שולחן  כתיבה בלי שמדדתם את הגודל של החדר וגם את השטח בו תרצו לשלב בחדר שולחן כתיבה. ישנם שולחנות כתיבה בגדלים שונים

המשך מאמר